Rekreační chata ,,U Hamerského potoka,,

Dovolte abych Vám představila rekreační chatu (rezervace), která se nachází na samém okraji klidné části obce Jindřiš.

Jindřiš je část obce vzdálena 3 km od Jindřichova Hradce a poskytuje tak velké množství vyžití a zábavy. Objekt se nalézá na okraji České Kanady, která je plná krásné přírody. Rekreační chata se nachází v samostatné části zahrady rodinného domu. Objekt vám umožní strávit nerušenou dovolenou v krásném prostředí Jindřišského údolí a zároveň v dosahu všech společenských aktivit či služeb. Hosté mají k dispozici oplocenou zahradu o rozloze 150 m² s krytým zahradním posezením, grilem, ohništěm a slunečníkem. Celé okolí je protkáno sítí cyklostezek, doporučujeme kola s sebou. Obcí protéká Hamerský potok (pstruhové pásmo).

Chata k pronájmu poskytuje ubytování ve dvou ložnicích pro 4 osoby + 2 osoby na rozkládacím gauči v obývacím pokoji.

Ložnice se nachází ve druhém poschodí. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyň, sociální zařízení a obývací pokoj s rozkládacím gaučem (2 osoby).

V kuchyni je prostorná kuchyňská linka s veškerým vybavením, dvojvařičem, MW troubou, rychlovarnou konvicí, lednici s mrazákem (180 l) a jídelním stolem. V koupelně se nachází umyvadlo, sprchový kout a WC. Obývací pokoj je vybaven kamny, nábytkem, rozkládacím gaučem, konferenčním stolem a televizí. V podkroví jsou dvě ložnice (1. průchozí s dvojlůžkem a nábytkem, 2. dvě samostatná lůžka a psací stůl).

V obývacím pokoji se nachází kamna na dřevěné brikety, takže vám nikdy nebude zima.

Parkování

Samostatné kryté parkovací místo se samostatnou vstupní brankou a cestou.

Stravování

V obci hospoda a občerstvení na místní farmě. Obchody (Albert, Lidl, Kaufland, Penny Market, Flop… ) a restaurace v Jindřichově Hradci (3 km).

Výlety, atrakce, zábava

Obcí vede úzkokolejná dráha (parní vlak), je zde velké množství výletů: hrady a zámky (Jindřichův Hradec, Červená Lhota, Landštejn), cykloturistika, inline stezky, jízdy na koních, rybaření, koupání, houbaření aj.

V Jindřichově Hradci je mnoho sportovního i zábavního vyžití jako například: aquapark, kino, divadlo, tenis, golf, fitness, welness, Krýzovy jesličky, ZOO park na Hrádečku, Hopsálkov – herna pro děti aj.

Možnosti koupání: pískovna Jindřiš, aquapark Jindřichův Hradec, rybník Vajgar, Ratmírovský rybník, Kačležský rybník, Pěnenský rybník – Dřevo, bazén Jindřichův Hradec – Frankův Dvůr , rybník Hejtman, Velký Klikovský rybník, rybník Komorník, rybník Kozlov, Velký Hatínský rybník, rybník Maráz, koupaliště Horní Radouň, rybník Zvůle.

Rezervace

Rezervaci, obsazenost, cenu a další informace naleznete zde.